pozor na falešné žádosti o přátelství

dalo to na sebe poměrně dlouho čekat.. spamové falešné žádosti o přátelství na facebooku. jakmile kliknete, dostanete se na webové stránky spamera, nikoliv facebooku. proto vždy kontrolujte, kam směřuje odkaz uvedený v emailu. dobré freemaily naštěstí směřují tyto falešné žádosti ihned do spamu.

falešné žádosti facebook

mego se představuje:

mego je správcem projektů na doménách o106.com, fotíme.com, hospůdka.net, kolmo.cz, inst.cz a dalších. megův (foto)blog najdete na: mego.o106.com
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře u pozor na falešné žádosti o přátelství

  1. martin napsal:

    Tohle přijde normálně mailem? Tak to můžu být v klidu, protože mám všechny zprávy z FB na email zablokované :)

  2. mego napsal:

    vtip je v tom, že tyto zprávy nepocházejí z facebook.com. na druhou stranu, pokud ti nic dojít nemá, tak to automaticky ignoruješ. nebo? ;)

  3. jana napsal:

    Zdravím, mám problém, na FB mi nejdou psát komentáře ani spustit video (jde jen zvuk). Komentovat nemůže i manžel a děti, přihlašujeme se ze stejného počítače. Na telefonu vše funguje jak má. Jediný co mě napadá, je, že co se FB šíří ty falešný žádosti o přátelství, jestli na to někdo třeba klikl nebo žádost přijal, nevím. Prosím, nevíte někdo co s tím?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.