ubuntu equinox black theme – slušivé okraje oken pro emerald

v současnosti používám velmi pěkné téma ubuntu equinox black . toto témátko se vyznačuje decentními tlačítky pro práci s okny, úžasnou průhledností a dokonalou přizpůsobivostí. v základu má červený nádech, což se dá lehce uzpůsobit. balíček s názvem 119202-UbuntuEquinox14.emerald můžete stáhnout např. na gnome-theme.ru.

ubuntu equinox black témátko

mego se představuje:

mego je správcem projektů na doménách o106.com, fotíme.com, hospůdka.net, kolmo.cz, inst.cz a dalších. megův (foto)blog najdete na: mego.o106.com
Příspěvek byl publikován v rubrice o106 se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u ubuntu equinox black theme – slušivé okraje oken pro emerald

  1. martin napsal:

    Docela hezké, ale na můj vkus až příliš podobné Aeru z Vist nebo Win7. Vadí mi hlavně ty široké okraje okna. Asi teď nějakou dobu zůstanu u výchozího tématu Ambiance z Ubuntu 10.04. Líbí se mi a navíc má geniální vlastnost, že pro přetažení okna myší se dá použít krom titulkového pruhu i proužek s menu pod ním. Vím, jde stisknout Alt, ale kdo na to má furt myslet :-)

  2. mego napsal:

    mně osobně se právě široký proužek líbí, vzhled windows vista a windows 7 patří asi tak k jediné věci, kterou na nich oceňuji :-)

    drobnou nevýhodou takto průsvitných okrajů je, že při větším počtu oken v řadě či barevných prvků v pozadí může být uživatel lehce zmaten. windows toto mají vyřešeno trochu lépe efektem rozmazání. věřím, že se dá něčeho podobného docílit i v emeraldu, ale když tak zas někdy příště.. :-)

    klávesa ALT je pro mě dnes docela zásadní .-) už neřeším, kde okno čapnu, prostě ALT a fičíme :-) když 1x za měsíc spustím windows, dost mi to tam chybí :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.